KAPELA

Kapela

Dne 16.7.2012 proběhl za účasti nového managementu a Gábiny konkurz na její novou doprovodnou kapelu. V rámci tohoto konkurzu si Gabriela vybrala tyto muzikanty: Veroniku Lukešovou, Ondřeje Pátka, Tomáše Kašpara, Dalimila Huška. Tomáš Kašpar však absolvoval v nové sestavě kapely pouze několik vystoupení a poté jej v kapele vystřídal Dalibor Mucha.
Dalibor Mucha: basová kytara

Kapela - Dalibor Mucha

Před lety vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka. Hned po skončení studií se dostal do divadla Minor, tady hraje do dnes. Do roku 2012 hrál v kapele Davida Krause. V současnosti koncertuje s Gabrielou Gunčíkovou a s kapelami Ogari a Atomic Gigolo. Věnuje se také projektům jako je Orchestr Posledního Dne a Kašpárek v Rohlíku.
Veronika Lukešová: bicí

Kapela - Veronika Lukešová

Momentálně studuje v 5. ročníku na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Absolvovala turné po Evropě s projektem Rock Meets Classics, kde hrála po boku hvězd jako jsou Ian Gillan (Deep Purple), Steave Lukather (ToTo), Jim Jamison (Survivor), Robin Back, Chris Thompson (Mannfred Mann´s Earth Band), (Mat Sinner band-Primal Fear). V roce 2011 vyhrála bubenický konkurz a následně natočila reklamní spot pro britskou televizi Channel 5. Ten byl vysílaný na území celé Velké Británie. Aktuálně koncertuje s kapelou Gabriely Gunčíkové a již podruhé jede turné s projektem Rock Meets Classics. Tentokrát s osobnostmi jako jsou Bonnie Tyler, Paul Rodgers, Eric Bazzilian a další...
Ondřej Pátek: kapelník, elektrická a akustická kytara

Kapela - Ondřej Pátek

Pokud zrovna sám na kytaru nehraje, tak na ni učí hrát ostatní. Kromě toho je zvukařem a stará se o propagaci Městského kulturního střediska v Říčanech. S kapelou Gabriely Gunčíkové koncertuje od července 2012 a v kapele působí jako kapelník. Současně hraje také s Petrem Kolářem, Martou Jandovou, Danem Horynou v kapele Merlin a Pěchotou. V roce 2010 hrál v Muzikálu "Ať žije rokenrol". Neméně významné je také jeho koncertování s kapelou Olympic – Rockové Vánoce (2009).
Dalimil Hušek: elektrická a akustická kytara

Kapela - Dalimil Hušek

Jeho umělecké jméno je Dailywood. Jako ryba ve vodě se cítí především při hraní na festivalech a v klubech. Za dosavadní kariéru hrál dohromady ve 23 kapelách, natočil 8 desek a 6 klipů. Ve svém volném čase se věnuje focení BodyArtu, vyučování mladých muzikantů, skládání a produkci. Jeho velkým úspěchem byla skladba "Statečné srdce". Ta se umístila na divoké kartě v hitparádě ESO.

/zdroj guncikovagabriela.com/Powered by: Petr Šimek & design by: Marek Hrebík

Copyright © 2013 Gabriela-Fansite.cz. All rights reserved.